Hakkımızda

Es-Es™️ Ekibi 18.04.2017 Tarihinde Mehmet26 Tarafından Kurulmuştur.Es-Es™ Ekibi Aile Bağlarını Ön Planda Tutarak İlerlemektir.Birçok Ekipten Farkı Olan Es-Es™ Aile-dostluk-kardeşlik ilkelerini ilk safta tutar,bu yüzden büyük bir ekibiz.öncelikle Es-Es™ ekibi olarak herkese karşı dostluk-arkadaşlık-samimiyet duygusunu ön planda tutarak ilerleyeceğiz,Es-Es™ ekibi Vizyonu Olarak En Üst Saflara Kadar Büyüyerek İlerlemektir,Bunların haricinde Euro Truck Simulator 2 Olmak Üzere Farklı Oyunlarda Oynuyoruz,CSGO,PUBG,Insurgency,Gibi Oyunlarda Oynuyoruz,Ve Es-Es™ Ekibi Bu Doğrultuda İlerlemeye devam edecektir.

Her konvoyda bir LIDER bulunur ve yerini kendi belirler (15 araçtan fazla konvoylar için 2 ve 3 Lider bulunur Buna Konvoy Yönetim Ekibi Denir). Her konvoyda bir REHBER (Tavsan) olur ve En önde gider. Özel durumlarda Rehber ve lider ayni kisi olabilir. Konvoydaki araçlarin sirasi, Yönetim Tarafindan; Telsiz Mevcudiyeti, Motor gücü, Agirlik, Fotograf & Kamera Araci ve Pilotlarin Tecrübeleri gibi kistaslar göz önüne alinarak yapilir ve tüm gezi boyunca olagan haller disinda bu siralama bozulmaz. Konvoyda uyulmasi gereken en temel kural, konvoyun bütün halinde kalmasidir. Hiç bir araç Konvoyun haberi ve çok gerekli olmadikça konvoydan ayrilamaz, duramaz ve konvoy düzenini bozucu hareketler yapamaz. Konvoyun hizi en yavas aracin hizina göre ayarlanir. Konvoyu olusturan araçlar, kisa farlari açik olarak yol alirlar. Konvoydaki her araç arkasindaki araçtan sorumludur! Arkasindaki araçta bir sorun oldugu durumlarda Uzun hüzmeli Farlari ile Telsizli Yönetim Ekibini uyarir ve durup bekler. Kavsaklarda, özellikle araçlar arasindaki mesafenin uzadigi durumlarda her araç, arkadaki aracin dönülen yönü gördügüne emin olmali, gerekiyorsa bekleyip arkadaki araç geldiginde hareket etmelidir. Özellikle tek seritli yollarda, konvoy disi hizli giden araçlarin sollamalarini kolaylastirmak için, konvoydaki araçlarin arasinda uygun bosluklar birakilmalidir.


MİSYONUMUZ

Ekibimizin asıl amacı TruckersMP mecrasında tüm oyunculara örnek olmaktır. Dünya genelindeki ve Milli Bayramlarımızın en büyük konvoyları ve birçok büyük etkinlikler Dost Ekiplerimiz İle Düzenlemekteyiz.


VİZYONUMUZ

Ekipler arasındaki kavgaları elimizden geldiğince bitirip el ele verip dünya çağında TÜRKİYEMİZİN Gücünü Göstermek..Üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yaparak işimizin doğru şekilde gelişimi için elimizdeki tüm olanakları kullanarak, lojistik gelişimine liderlik etmeyi hedefliyoruz.  

Tüm hakları saklıdır © 2020 | Es Es Logistics
Powered by Webnode
Create your website for free!